قهوه سبز و خاصيت هاي آن
خواص و مزاياي قهوه سبز

منبع نوشته سايت قهوه سبز سهله

اگر شما از كساني هستيد كه بدنبال كاهش و كم كردن وزن با قهوه سبز سهله هستيد اين مقاله مي تواند براي شما بسيار مفيد باشد.در ادامه با سايت تخصصي فروش انواع قهوه سبز لاغري همراه باشيد.

كم كردن وزن با قهوه سهله نياز به رعايت اصولي دارد كه در ادامه آنها را مورد بررسي قرار مي دهيم.

۱-ميزان كالري دريافتي بدن : اگر شما قوي ترين داروهاي شيميايي كاهش وزن را استفاده كنيد اما كالري دريافتي شما با كالري خارج شده و سزاونده شده بدنتان توازن و وتناسب نداشته باشد نمي توانيد با استفاده از انواع قهوه سبزوزن كم كنيد.زيرا كالري دريافتي بايد هخمواره كمتر از كالري خارج شده از بدن باشد و كاهش وزن تنها از همين طريق حاصل مي گردد.

براي اين منظور شما بايد هر چيزي كه وارد دهانتان مي كنيد را به دقت بررسي كنيد و ميزان كالري آن را بسنجيد و در مورد غذاها و كالري هاي آنها چيزهايي بدانيد تا بتوانيد به راحتي با مصرف قهوه سبز سهله لاغري شويد و وزن كم كنيد.

۲-فعاليت بدني : فعاليت بدني يك عامل بسيار مهم در كاه وزن مي باشد.چنانچه شما بيش از حد كالري دريافت كرده باشيد بايد كمي سختي به خود بدهيد و با فعاليت بدني اقدام به افزايش سوخت و ساز بدنتان كنيد و كالري بسوزانيد و لاغر شويد.اگر محيط كاري شما به گونه اي است كه ساعت هاي زيادي را روي صندلي نشسته ايد و انرژي كمي مصرف مي كنيد نياز است تا كمي رويه زندگي خود را تغيير دهيد.

۳-ميزان سوخت و ساز ذاتي بدن : سوخت و ساز بدن در افراد مختلف متفاوت است و قهوه سبز سهله يك محصول بي نظير جهت افزايش سوخت وساز بدن شما مي باشد.قهوه سبز سهله با دارا بودن كلرژنيك اسيد مي تواند سوخت و ساز بدن شما را بسيار بالا ببرد و همين امر در استفاده از قهوه سبز سهله كمك مي كند تا كاهش وزن حاصل گردد.

در كاهش وزن با قهوه سبز سهله بايد به اين نكته دقت كنيد كه قهوه سبز سهله و ساير انواع قهوه سبز لاغري ، يك مصحول بي نظير جهت افزايش سوخت و ساز بدن شما مي باشد.اما نكته ي بسيار مهم در خصوص كاهش وزن با قهوه سبز سهله اين است كه شما بايد در نظر بگيريد كه يك فراورده گياهي را مصرف مي كنيد و انتظار كاهش وزن۱۲ كيلو در ماه (مانند داروهاي شيميايي وحشتناك) نداشته باشيد و كاهش وزن با داروهاي گياهي بصورت تدريجي و مداوم و به دور از

هر گونه عوارض است.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۵۸:۴۹ ] [ مهدي سينايي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 22
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب